Aktori i Hollywoodit, Jean-Claude Van Damme ka marrë pjesë në festivalin e filmit Oostende, në Belgjikë.


I veshur me një kostum elegant ngjyrë të kaltër, Van Damme vërtetoi se pavarësisht moshës di të jetë një ndjekës i modës.


Stili i tij është i pëlqyer nga të gjithë, teksa shquhet si një prej aktorëve më të ndjekur në mbarë botën.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb