Jennifer Aniston pozon topless në krahët e parukierit të saj, Chris McMillan. 45-vjeçarja siç e shihni dhe nga fotot ruan ende freskinë e 20-vjeçares, e cila në vitet 90’ çmendi meshkujt. Ajo ka pozuar për revistën “Allure”, ku nuk i mungonte shprehja në fytyrë drejtuar objektivit, “Është vetëm i imi”. Por do të bëhet xheloz i fejuari i
Jenny kur të shoh këto foto seksi dhe provokuese.


(er.cu/BalkanWeb)Etiketa: