​Teksa të gjithë po festojnë Bajramin, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po kalon momente të vështira.


Babi i tij, Hilmiu, është në gjendje të rëndë shëndetësore. Kryeministri Haradinaj ka qenë pranë të atit në spital, nga ku ka postuar dhe një foto dhe një mesazh për babain e dy heronjve.


Haradinaj spital


“Jeta jote luftë ishte. Tani po e lufton sëmundjen. Me ty plak, gjithnjë!”, ka shkruar Haradinaj.
Hilmi Haradinaj, është babai i dy heronjve të Kosovës, Luanit dhe Shkëlzenit.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: