Gara për një vend në Champions për ekipet në Itali sa vjen e bëhet më e fortë kur ka mbetur edhe një ndeshje për t’u luajtur. Pas fitores 2-0 të Milanit ndaj Frosinones, Atalanta ka marrë një barazim ndaj Juventusit, ndërsa Inter është mundur me rezultatin e thellë 1-4 nga Napoli.


Skuadrat nga Milano shpresojnë për një vend në Champions por gara është shumë e egër. Atalanta dhe Interi kanë nga 66 pikë dhe mbajnë respektivisht vendin e tretë dhe të katërt. Një pikë më pak ka Milani që ndodhet në vendin e pestë.


Asdsaddddd
Asdsaddddd

BalkanWeb


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb