TIRANE


Erion Veliaj u bë baba për herë të parë në tetor të vitit të kaluar. Ardhja në jetë e vogëlushit, të cilin e quajtën Kajan ka ndyshuar jetën e kryetarit të bashkisë së Tiranës dhe bashkëshortes së ij, Ajola Xoxa.


Si Ajola dhe Erion Veliaj postojnë foto të vogëlushit por nuk tregojnë asnjëherë fytyrën e tij.Ditët e sotme kryetari i Bashkisë ka shpërndarë një video mjaft të ëmbël të djalit, ku shfaqen vetëm këmbët e të tij vogla. “Zbathur, bëmë baba të të ngjajë i thonë kësaj. Erdhi vera”- shkruan kryetari i Bashkisë Veliaj.(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: