Kur jemi vetëm një ditë larg zgjedhjeve për kreun e ri të FSHF-së, kandidati i tretë, Shpëtim Hala, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale shprehet se nuk është përfshirë në debate për shkak se nuk i përkasin botës së sportit, duke ironizuar në këtë mënyrë dy kandidatët e tjerë, Finon dhe Dukën.


Hala gjithashtu akuzon mediat se e kanë anashkaluar për shkak se ai vjen nga bota e sportit.


Statusi i kandidatit Shpëtim Hala


(e.k/BalkanWeb)