Kate Middleton në tapetin e kuq të Bafta 2019, Oscari anglez, ka katalizuar të gjithë vëmendjen, me një fustan të bardhë që i nxirrte zbuluar njërin sup, me vëthë të princeshës Diana dhe buzëqeshjen që si mungon asnjëherë.


E shoqëruar nga bashkëshorti i saj Princi Williams, Kate është shfaqur e mrekullueshme në ceremoninë e dhënies së çmimeve më të rëndësishme të kinemasë angleze.


Në ‘luftën’ mes kunatave, këtë herë është pikërisht Middleton që ka triumfuar, në atë që konsiderohen si paradhoma e Oscarit të Hollywood-it. Ja një galeri me foto të çiftit mbretëror.


(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri