Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest…Në çdo dalje të saj publike Kate Middleton shfaqet në perfeksion. Por ka gjithmonë një detaj, që është e pamundur mos ta dallosh, që zakonisht ngjall diskutime dhe dyshime.


Nuk është e rrallë të shohësh në gishtin e dukeshës një manikotë.


Janë të shumtë ata që pyesin përse bashkëshortja e princit William është e detyruar ta mbajë atë në gisht. Ka nga ata që supozojnë që ajo vritet teksa luan me fëmijët, ose teksa merret me kopshtari, ndërsa disa të tjerë janë të bindur që ajo ka probleme me lëkurën.


Gjatë prezantimit të Chelsea Flower Show ajo është shfaqur me një manikotë në gishtin e djathtë dhe kjo nuk është hera e parë. Shihni të gjithë galerinë.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb