TIRANE


Jonida Maliqi na bëri të gjithëve krenarë me performancën e jashtëzakonshme në ‘Eurovision’. Kënga ‘Ktheju Tokës’ u vlerësua nga publiku dhe kritika, pavarësisht se nuk arriti të fitonte.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Edhe pse edicioni i 27-të i festivalit europian ka përfunduar, kënga përfaqësuese e Shqipërisë vazhdon të dëgjohet dhe së fundmi është bërë pjesë e një shfaqjeje në Francë.


Këtë na e ka treguar vetë këngëtarja shqiptare me anë të një postimi në Instgram. Ajo ka publikuar disa momente nga performanca e aktorëve. Kujtojmë që kënga ‘Ktheju Tokës’ u rendit në vendin e 17-të.

(BalkanWeb)

Etiketa: