Kim Kardashian është nënë e katër fëmijëve dhe teksa po pushon në Bahamas, ndau disa foto bashkë me fëmijët e saj.


Ylli televiziv amerikan postoi disa imazhe për fansat e saj duke pranuar: Mendoja se realizimi i një fotoja me tre fëmijë është diçka e vështirë dhe pothuajse e pamundur”.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo gjithashtu u shfaq në një tjetër foto vetëm me dy vajzat e saj, North dhe Chicago, të veshura të gjitha me rrope plazhi ngjyrë argjendi.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb