Një buall i tërbuar ka plagosur 14 persona nëpër rrugët e provincës Sichuan të Kinës. Media shtetërore ka bërë publike pamjet e kamerave të sigurisë, ku duket bualli që kalon nëpër rrugë në përpjekje për të kapur njerëzit në qytetin Leshan. Kafsha ka vrapuar nëpër rrugë për rreth 40 minuta para se katër policët ta vrisnin atë me dhjetë plumba. (da.xha/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb