Revista ndërkombëtare Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019.


Ka qenë bukuroshja amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 kishte fituar garën Miss Universe, femra më e bukur në botë, në listën me 100 kandidate.


Ndërkaq, Culpo ka realizuar një seri fotografish mahnitëse për numrin më të ri të revistës, duke u shfaqur me të brendshme shumë seksi dhe sensuale.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri