Shumë thonë se yjet mund të parashikojnë gjithçka. Të dhënat e reja sugjerojnë se sipas shenjës së horoskopit mund të parashikojmë shansin tonë për t’u bërë një miliarder.


Nëse je Peshore, konsideroje veten me fat. Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumti i përkasin shenjës së Peshores, 27 prej tyre.


Në vendin e dytë, vijnë Peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani.


Bricjapi dhe Shigjetari janë të fundit, me vetëm 8 miliarderë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb