Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të diel në bashkinë e Klosit, ku një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.


Sipas informacioneve të para të policisë, 50-vjeçari me iniciale M.H. është vetëvarur në afërsi të banesës së tij, në një pemë.


Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur dhe e kanë njoftuar policinë. Grupi hetimor dhe prokurori Abaz Muça ndodhen në vendngjarje.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: