KOLONJË

Nga Kolonja, Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali sulmoi drejtuesit e opozitës, por edhe ish-kryeministrin dhe presidentin e Republikës.


Ajo tha se opozita ka dalë sot në rrugë, sepse kanë frikë nga reforma në drejtësi.


“Është drejtësia që i tremb. Ata nuk e marrin peng Shqipërinë, nuk iu marrin dot juve, sepse do të vijojmë përpara. Me 30 qershor të gjithë Kolonjarët duhet të votojnë me qetësi ashtu sic u ka hije. Katër veta, të cilët çnuk i kanë bërë Shqipërisë nuk do guxojmë më të luajnë me fatin e saj. Vetëm Edi Rama dhe PS meriton të votohet dhe ju meritoni të qeveriseni me pasion dhe me dashuri për këtë vend”-tha Spiropali.


(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: