Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali përmes një statusi në rrjetet sociale ka reaguar fill pas konferencës së jashtëzakonshme të Presidentit Meta.


Përmes ironisë, ministrja e qeverisë thotë se me arsyet që sapo dha publikisht, Presidenti tregoi se është jo vetëm për të qarë hallin por edhe për të mos harruar gazin.


STATUSI I PLOTË
E gjeta konsensusin tek këmbëngulja e të dyja palëve për të mos dialoguar! Këtë e thote Presidenti i Shqiperisë, jo Bes Kallaku i Portokallisë. Duhet pranuar se kemi një president jo vetëm për të qarë hallin, po edhe për të mos harruar gazin


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: