KRUJE

Një i ri nga fshati Gramëz i Krujës i ka dhënë fund jetës, pasi ka konsumuar fostkosinë. Policia bën me dije se Gj.D. 23 vjeç u dërgua me urgjencë drejt Tiranës, por nuk ka arritur të mbijetojë dhe ka ndërruar jetë.


Njoftimi nga policia:


Më datë 15.01.2019, në fshatin Gramëz Krujë, në banesë është vetëhelmuar me fostoksinë shtetasi Gj.D. 23 vjeç, i cili u dërgua në spitalin “Nënë Tereza” në gjëndje të rëndë ku ndërroi jetë.


Nisur nga disa shkrime ne media online, sqarojmë se gjatë rrugës për ndihme mjekesore nuk ka patur asnje aksident me mjetin qe e dergonte ne spital.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Krujë për veprën penale “Shkaktimi i vetëvrasjes”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb