TIRANE – Si sot dy vjet më parë gazetarja dhe moderatorja e njohur Jonida Shehu u bë nënë për herë të parë dhe solli në jetë vajzën e saj, Kristal.


Kjo është dita më e bukur për Jonidën dhe si të tillë ajo ka dashur t’i ndajë këto emocione me ndjekësit e saj në rrjetet sociale duke postuar një foto me të bijën e porsalindur.


‘Ka 2 vjet që një xixëllonjë më ndrin rrugën. Gëzuar dy vjetorin e mrekullueshëm xixëllonja ime’- ka shkruar gazetarja. Kujtojmë se Shehu është rikthyer shumë shpejt në ekran pas lindjes së Kristal. Ndërkohë dy vjet nga ky moment ajo po përgatitet për projekte të reja televizive.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: