KRUJË-Simpatizantë dhe anëtarë të Partisë Demokratike kanë dalë përsëri në protestë kundër kandidatit të përzgjedhur nga e djathta për Bashkinë e Krujës, Hamdi Pasha.


Protestuesit janë mbledhur në qendër të qytetit dhe shprehen se nuk do e pranojnë kandidatin. Sipas protestuesve Hamdi Pasha nuk përfaqëson Krujën. “Nëse nuk ndryshohet do bojkotojmë votimet”- shprehen protestuesit.


(a.n/BalkanWeb)


Etiketa: