Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit“ është shprehur se ka informacione të sigurta se kryeministri Edi Rama, po mendon të bëhet President dhe të zëvëndësojë Ilir Metën.

“ Janë rreth 100 vota për të shkarkuar Ilir Metën nga posti i Presidentit. Kam informacione nga njerëz pran tij se Edi Rama, do të bëhet President si Vuçiç në Serbi dhe do të zëvëndësojë Ilir Metën” u shpreh Gjuzi.

I pyetur nga gazetari Ylli Rakipi sa a do të votonte Ramën president, Gjuzi është shprehur se Rama mund të blej gjithçka, por jo Kujtim Gjuzin.
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: