Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri prej disa ditësh ka nisur pushimet dhe ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen.


Në disa prej fotove, Isida shfaqet duke pozuar e shtrirë përmbys teksa shkruan se babi do ta vrasë kur ta shohë.


“E di që babi do më vrasë sapo ta shohë këtë”, shkruan Isida.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb