BRITANI E MADHE

Deri tre vjet më parë Rose Hanburry njihej si një nga mikeshat më të ngushta të Kate Middleton. Ajo ishte gjithmonë në radhë të parë në eventet e pallatit mbretëror po ashtu edhe në dasmën e William dhe Kate.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa sot mediat britanike rozë flasin për të si një “Kamila e re” dhe e fajësojnë si shkaktaren e krizës që po kalojnë Duka dhe Dukesha e Cambridge. 35-vjecarja një ish-modele sipas zërave ka një histori të fshehtë dashurie me William.


Në vitin 2009 Rose Hanburry u martua me markezin e Cholmondeley, David Rocksavage me të cilin ka edhe tre fëmijë. Por duket se martesës së tyre po i vjen fundi pasi në ceremoninë e organizuar për presidentin, Trump në Buckingham Palace ajo u shfaq pa unazën e martesës në gisht.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: