Kylie Jenner sot feston ditëlindjen e 22-të dhe pas shumë dhuratave që i kanë bërë ajo ka vendosur që t’i surprizoj ndjekësit me një foto.


  • foto galeri
  • foto galeri

Vajza e vogël e familjes Jenner ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet e zhveshur duke mbuluar gjoksin me duar ndërsa në trupin e saj ka vendosur disa simbole dollarësh.


Kujtojmë se Kylie është në lidhje dashurie me reperin Travis Scott prej disa vitesh dhe kanë edhe një vajzë të quajtur Stormi.