THETH

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dietën e sotme në zonën ne Thethit. Një punëtor, i cili po shkarkonte disa tulla ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën. Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe po punojnë për dokumentimin e saj.


“BalkanWeb” mëson se ngjarja e rëndë ka ndodhur pak metra larg nga qendra e Thethit. Sipas të dhënave të para thuhet se viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije.


(BalkanWeb)


Etiketa: