Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatës në Zezë të Krujës por më pas një prej tyre ka ndërruar jetë.


Mësohet se të plagosurit, të afërm me njeri-tjetrin, hallë e nip janë dërguar në Spitalin e Traumës por gruaja nuk ka mundur të mbijetojë.


Dy personat që janë qëlluar me armë janë identifikaur si Mariglen Haka, 27 vjeç dhe Shpresa Baka.


(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: