Të dy kandidatët për president, janë ulur së bashku në barin e hotelit, për të konsumuar një kafe gjatë 15 minutëshit të pushimit, të shoqëruar edhe nga Koço Kokëdhima.


Mësohet se ka pasur një debat me tone të ashpëra dhe Bashkim Fino i ka kërkuar Dukës llogari për njëanshëri në Asamble.
Duka-dhe-Koco1-470x353
“Si mund të më lesh mua në fund të sallës?! Çfarë je ti që mendon se mund t’i trajtosh njerëzit kështu? Ku ka moral kjo punë? O Koço, do e bëje këtë ti po të kishe qenë në vend të këtij (Dukes)?”, i është drejtuar Fino, presidentit aktual.


Burimi: http://www.panorama.com.al/sport/lajmi-i-fundit-plas-debati-gjate-kafes-fino-ngre-tonet-ndaj-dukes/


(BalkanWeb)