TIRANË – Një shtëpi dykatëshe në zonën e Laprakës u përfshi nga flakët sot rreth orës 15:00. Dy makina zjarrfikëse shkuan me shpejtësi në vendin e ngjarjes dhe nisën punën për shuarjen e flakëve. Ende nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga zjarri dhe cilat qenë arsyet e shpërthimit të tij në banesë. (Foto arkivë)


(ar.sh/BalkanWeb)Etiketa: