Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi


Pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, Dua ka shumë urime nga familjarë, fansa, miq dhe kolegët, ndërsa Ledri ka vendosur t’i bëjë një koment publik.


Ai ka komentuar fotot që Dua ndau me ndjekësit pas përfundimit të ceremonisë.


“Urime”, ka shkruar Ledri, ndërsa e duartroket përmes një ’emoji.

Ledri Vula
Ledri Vula

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar çmimin “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.

(BalkanWeb)

Etiketa: