Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt.


33-vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në Portugali.


E veshur me një palë bikini ngjyrë të bardhë ajo duket thjesht mahnitëse.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: