Një makinë tip “Audi” ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan.


Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë, raporton “Balkanweb”. Nuk është e qatë nëse makina po digjet me dashje apo jo.


Gjithashtu, nuk dihet nëse në brendësi të automjetit ka apo jo persona.


(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb