VLORE

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Vlorë. Ngjara ka ndodhur në fshatin Babicë orët e pasdites.


Një makinë është ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën ndarëse.


Brenda makinës ndodheshin një çift i cili ka mbetur i plagosur.


Bëhet me dije se i plagosur më rëndë ka qenë burri,  por gjithashtu dëmtime ka marrë edhe bashkëshortja e tij e cila drejtonte mjetin.

Çifti aktualisht ndodhet në spital për të marrë trajtimin e nevojshëm.

(e.f/BalkanWeb)

Etiketa: