PS zhvilloi këtë të mërkurë mbledhjen e Asamblesë socialiste për Tiranën. Lajmi u njoftua nga ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Spiropali shkruan se temë e dikustimit në mbledhje ishte rëndësia dhe impakti që pati faza e I-rë e procesit organizativ të PS.


“Kaqnukmjafton, ndaj vijojmë me 🗳zgjedhjet në çdo #OS, si qeliza 📶që i vë parakusht fitores dhe rritjes së familjes Socialiste.


Mandati i tretë është detyrim për Shqipërinë 🇦🇱 Europiane 🇪🇺
#PSTiranë2021 #organizim 🔄 #angazhim 🤝🏻 #komunikim”-shkruan Spiropali në një postim në facebook.


(BalkanWeb)