MAT

Kryetarja e FRPD-së në rrethin e Matit, Denisa Vata, ka publikuar pamje të veçanta në ditën kur në këtë qytet pati përplasje mes policisë dhe mbështetësve të opozitës në disa KZAZ.


“Shikoni si demokratët e Matit gjate protestës shërbejnë ujë për forcat e FNSH-se. Sa ndryshojmë ne nga Rilindja”-tha ajo.


Kujtojmë se pas përplasjeve, Policia arrestoi disa persona dhe shumë të tjerë  u proceduan.


  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)

Etiketa: