Quhet Mayara Della Vega dhe është e fejuara e lojtarit më të ri të Lazio-s, mbrojtësit brazilian Mauricio. Nëse mbrojtësit i duhet kohë të hyje në zemrat e tifozëve, kjo e kushtëzuar nga paraqitjet në fushe, e sigurt është se për shoqen e tij kjo është shumë e lehte.


 


(e.sh/BalkanWeb)