TIRANË

Pas disa orësh nga shoqërimi, Sahit Dollapi është dërguar në spital nga policia.


Gazetarja Dorjana Bezat duke iu referuar burimeve nga policia tha se sekretari organizativ i PD, është transportuar me ambulancë në spital pasi pretendon se është dhunuar nga policia.


Po kështu mësohet se ambulanca është shoqëruar me 4 grupe të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë.


(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb