TIRANE

Protesta masive e organizuar nga opozita që po ndodh aktualisht përpara Kryeministrisë në Tiranë nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga mediat botërore.Ndërkohë televizioni prestigjoz EuroNews, si dhe VOA (Zëri i Amerikës) po e transmetojnë live protestën e shqiptarëve në Tiranë, e cila ka startuar qysh në orën 18:00 të ditës së sotme.


Mediat
Mediat

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb