SERBI-Mediat serbe duket se nuk e kanë pritur aspak mirë vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv për ti dhënë Shqipërisë 3 pikëte ndeshjes me Serbinë.


Gazeta serbe “Kurir’ e cilëson vendimin e CAS skandal. “Skandal! Gjykata i jep tre pikë shqiptarëve. Futbolli botëror morri një shuplakë të re”-shkruan “Kurir”.


(a.n/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: