Meghan Markle është e pakapshme. Pasi ka mbyllur kapitullin e pushimeve ajo i kthehet punës së saj.


Në një video të publikuar në Instagram e shohim teksa po përgatitet për fushatën e koleksionit të saj të ri që ajo ka bërë për bamirësi.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Me një look casual por elegante dhe një buzëqeshje që si hiqet nga fytyra, dukesha e Sussex duket shumë e lumtur.


Ja disa foto nga prapaskenat e xhirimeve.

(da.xha/BalkanWeb)