Kishte ditë që Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng në rrjetet sociale jepnin shenja se ishin ribashkuar. Si bukuroshja dhe futbollisti i njohur kanë postuar foto familjare së bashku.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa ditën e sotme show girl-ja e njohur ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram me një tufe të madhe trëndafilash të kuq me një zemër.


Çifti u nda në dhjetor të vitit të kaluar dhe me sa duket ata nuk rrinë dot pa njëri tjetrin dhe janë ribashkuar. Kujtojmë që ata kanë edhe një djalë 5 vjeç, Maddox.
(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb