Drejtori i Deloitte Shqipëri dhe Kosovë ka qenë I ftuar në rubrikën “Opinion” ne News24, ku ka folur për vizitën e kancelares Merkel në vendin tone.Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb