TIRANE – Mërgim Mavraj ka qenë i pranishëm sot në faljen e Fiter Bajramit në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Ai është një besimtarët i devotshëm mysliman dhe këtë e ka treguar gjithmonë.


“Nga thellësia e zemrës u uroj gjithë shqiptarëve nga Çamëria ne Presheve edhe kudo që ndodhen përhajër Bajramin. Gëzuar Bajramin”-shkruan Mavraj në Facebook.
(er.cu/BalkanWeb)