TIRANE- Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zhvilluar një vizitë në Kishën e Bizës, ndërsa ka ndjekur edhe meshën e drejtuar nga  Padre Serxhio.


Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Meta ka publikuar fotot nga takimi dhe Mesha.


“Sot në kishën e Bizës duke ndjekur Meshën e drejtuar nga Padre Serxhio. Zoti i ndihmoftë të gjithë shqiptarët”- shkruan Meta.


(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: