TROPOJË


Presidenti Ilir Meta përmes një statusi në “Facebook” shkruan se ka qenë në një vizitë në një hotel në Tropojë, ndërsa shton se aty ka gjetur njerëz të mrekullueshëm dhe mikpritje të shkëlqyer.


“Hotel Turizëm “Shkëlzeni”, jo vetëm ofron standardet më të larta europiane të shërbimit, por edhe mikpritjen tradicionale tropojane, falë një stafi të mrekullueshëm.🇦🇱”, shkruan Meta.


(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb