Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto nga Brezovica e Kosovës.


Meta duket i rrethuar nga miq të shumtë. Ai shkruan se sot është një ditë e veçantë feste, duke pasur parasysh Kurban Bajramin.


“Nga Brezovica në Prevallë sot një ditë e veçantë feste dhe urimi mes miqsh!”, shkruan Meta.


(d.xh/Balkanweb)