SHBA


Emina Cunmulaj është një nga modelet e njohura shqiptare e cila siç dihet prej vitesh vazhdon karrierën e saj në Amerikë. Bukuroshja shqiptare është e martuar me miliarderin e njohur nga Irani, Sam Nazarian me të cilin ka edhe dy vajza.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, Emina publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria e saj dhe komentohet gjatë për jetën e saj private dhe jo vetëm.


Ajo shfaqet gjithmonë e thjeshtë dhe mjaft e dashur me të gjithë. Së fundmi modelja ka publikuar një portret të vjetër familjar, kur ajo ka qenë fëmijë. Në foto shihet së bashku me nënën dhe dy motrat e saj.
(BalkanWeb)