TIRANE – Sot besmitarët myslimanë festojnë Fiter Bajramin. Të shumta janë urimet që shkëmbehen në këtë ditë të rëndësishme të kalendarit islam. Në mesin e shumë personazheve të njohur që kanë uruar Bajramin është moderatori i njohur Labinot Gashi.
LABINOT GASHI
Përveç se na ka uruar Bajramin së bashku me bashkëshorten e tij, Qëndresën, ai ka dhënë edhe lajmin e madh që do të bëhet baba për herë të parë.


Labi shkruan bashkangjitur fotos së publikuar me Qëndresën “Nga ne te tre urime Fiter Bajrami. Faleminderit Zot për gjithçka”. Ata nuk kanë zbuluar ende gjininë e bebit, por në ditët në vijim ndoshta tregohen të “sinqertë”, dhe e bëjnë publike.
(BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: