TIRANE

Moderatorja bukuroshe Ilda Bejleri, ishte një ndër të ftuarat e puntatës së mbrëmshme në “Shiko kush luan”. Në sfidën “Shiko kush përgjigjet”, përballë Olti Curri, Ilda u pyet nga Fifi se “A e meriton Erion Veliaj një mandat të dytë në Bashkinë e Tiranës dhe pse dhe ajo zgjodhi të përgjigjej me shumë dashamirësi.


“Erion Veliaj e meriton një mandat të dytë pasi ka punuar shumë për Tiranën dhe ka akoma më shumë për të bërë”- ka thënë moderatoja bukuroshe.
(BalkanWeb)