Nga: ZONJA KATERINA

2 filxhanë pana ëmbëlsire, 1 filxhan çokokrem, Lajthi, bajame, luleshtrydhe, etj për servirje


Rrahim panën derisa të bëhet marengë e qëndrueshme, më pas shtojmë çokokremin dhe e trazojmë mirë që kremi të homogjenizohet dhe më pas e servirim në gota ëmbëlsirash duke e dekoruar me fruta të thata sipas dëshirës si dhe me fruta të freskëta që na ndodhen në shtëpi.(er.cu/Vila24/BalkanWeb)

Etiketa: