TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar mbrëmë në lidhje me ndalimin dhe shoqërimin në komisariat, pasi kundërshtoi punonjësit e policisë, të kryetarit të PD-së Elmas Haruni.


Berisha e cilëson aktin banditesk dhe publikon një video të momentit të shoqërimit dhe një mesazh, që sipas tij i është dërguar nga vetë Haruni. Ky i fundit shprehet se ajo që ndodhi dje në Gramsh mund të quhet vetëm terror policesk dhe diktaturë.


STATUSI I BERISHES
Narkopolicia e Norieges ndalon pa asnje shkak Kryetarin e PD Gramsh dhe manipulon videon!


Duke denuar me ashpersine me te madhe aktin banditesk te narkobanditeve me uniforme te Edvinit, ju ftoj te lexoni mesazhin dhe shikoni videon e Elmas Harunit kryetarit te PD Gramsh! sb

“Përshëndetjet dok berisha.
Policia e Fatmir xhafës po instalon diktaturën në gjthë Shqipërinë .
Dje në policia me ka arrestuar në mes te qytetit pa asnjë shkak.
Po ju dërg një pjes te vidios.
Me respekt Elmas Haruni”

(m.a/BalkanWeb)