Një grua nga Lipjani i Kosovës ka lajmëruar policinë se është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj.


Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Lipjan, ku viktima ka raportuar se pas një mosmarrëveshjeje është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj.


Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa lidhur me rastin është lajmëruar prokurori. Nuk raportohet për të arrestuar në këtë rast.


(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb